Jak sfinansować zakup samochodu?
Jak sfinansować zakup samochodu?

Jak sfinansować zakup samochodu?

23 stycznia 2022
0 Komentarze

Za gotówkę

Najprostszą formą zakupu samochodu jest gotówka. Wybierasz dopasowane do swoich potrzeb auto, podpisujesz umowę kupna, wpłacasz pełną kwotę, dokonujesz rejestracji, umawiasz się na odbiór samochodu, i stajesz się jego właścicielem.

Kredyt w ramach rat miesięcznych 

Jeśli nie chcesz zapłacić pełnej kwoty i jesteś klientem indywidualnym możesz kupić samochód na kredyt. Znajdujesz w ratymoto.pl ofertę kontaktujesz się doradcą, kupujesz auto. Kwota wpłaty początkowej (już od 0% wpłaty własnej). Określ jakie raty miesięczne chcesz płacić. Wybierz najlepszą ofertę i sprawdź swoją zdolność kredytową. Podpisz umowę wpłać kwotę pierwszej raty (wpłata własna) umów się na odbiór samochodu, zarejestruj go i opłać ubezpieczenie. Po spłacie wszystkich rat (od 24 do 120m) staniesz się właścicielem samochodu lub możesz go zwrócić w ramach rozliczenia ostatniej raty do dealera i wybrać nowy samochód.

W wynajmie długookresowym

Wynajem to najwygodniejsza i obecnie najbardziej opłacalna forma finansowania samochodu w formie ratalnej. Rozwiązanie dla wszystkich, którzy prowadzą działalność i co kilka lat chcą zmieniać samochód na nowy. Nie chcą tracić czasu i pieniędzy na przeglądy, wymianę części, zmianę kół z letnich na zimowe. Minimum formalności, minimum zmartwień, maksimum korzyści. Już od 0% wpłaty możesz cieszyć się nowym samochodem, płacąc co miesiąc stałe i niezmienne raty (od 24 do 60 równych rat). Właścicielem samochodu jest firma wynajmu, których oferty znajdziesz na: ratymoto.pl Po zakończeniu umowy nie przejmujesz się jego sprzedażą po prostu podpisujesz nową umowę i wyjeżdżasz kolejnym nowym samochodem.

W leasingu operacyjnym 

To rozwiązanie dla wszystkich, którzy prowadzą działalność a jednocześnie chcą korzystać z miesięcznych odpisów podatkowych z tytułu korzystania z samochodu w celach służbowych. Już od 0% wpłaty własnej w równych miesięcznych ratach, (od 24 do 60 rat lub więcej). Właścicielem samochodu jest firma finansowa. Na zakończenie umowy wpłacić ostatnią ratę i stań się właścicielem samochodu, lub oddaj samochód do dealera w gwarantowanej cenie odkupu i wybierz nowe auto odnawiając umowę.

W leasingu konsumenckim 

Leasing konsumencki jest alternatywą dla kredytu, skierowany do osób prywatnych nie prowadzących działalności gospodarczej. Jest umową cywilnoprawną, w której (tak jak w finansowaniu dla przedsiębiorców leasingu operacyjnym) leasingodawca udostępnia określony pojazd leasingobiorcy w zamian za płatność w formie raty leasingowej. Przez cały okres trwania finansowania właścicielem auta jest firma leasingowa. Stały okres do 60 miesięcy powoduje że raty są znacznie wyższe niż w zwykłym kredycie. Po zakończeniu umowy klient ma możliwość dokonania wykupu samochodu, lub wymiany go na inny model i kontynuowania finansowania.

Kolejne nasze wpisy znajdziesz w linku poniżej; 

https://ratymoto.pl/suv-czy-crossover/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *