9 - Zalet wynajmu samochodu.
9 - Zalet wynajmu samochodu.

9 – Zalet wynajmu samochodu.

8 grudnia 2021
0 Komentarze

1. Minimalne koszty początkowe wynajmu. 

Przeważnie umowa najmu jest z zerową opłatą własną, dodatkowo w najmie możesz wykupić usługę serwisowania, wymiany opon oraz ubezpieczenia. Masz jedną ratę all inclusive. 

2. Stała miesięczna rata. 

Gdy wybierzesz najem, masz gwarancje stałej miesięcznej raty podczas trwania umowy, dzięki czemu od razu możesz zaplanować koszty samochodu w Twojej firmie, bez nieoczekiwanych wydatków. 

3. Brak odpowiedzialności za serwis.

Jeśli wykupiłeś usługę serwisowania, nie musisz się martwić o dodatkowe koszty naprawy, wszytko jest wliczone w miesięczną ratę.

4. Brak ryzyka związanego z utratą wartości auta.

Po kilku latach użytkowania samochody tracą na wartości, więc ich sprzedaż to strata zainwestowanych pieniędzy. W przypadku najmu spłacasz utratę wartości auta w czasie, więc nic nie tracisz.

5. Łatwiejsza wymiana auta.

Umowa wynajmu może trwać od 1 dnia do 5 lat. Dzięki temu możesz regularnie zmieniać samochody na takie, w których zostały zastosowane najnowsze rozwiązania technologiczne oraz systemy bezpieczeństwa.

6. Brak konieczności wykupu pojazdu.

Wynajem to świetna opcja, jeśli nie chcesz wykupywać auta po wygaśnięciu umowy. Wartość rezydualna samochodu po kontrakcie odpowiada jego wartości rynkowej w dniu wygaśnięcia umowy, więc możesz go swobodnie zwrócić firmie.

7. Mogę wybrać dowolne auto z dostępnych w salonie.

W ratymoto.pl znajdziesz wiele modeli aut, które pochodzą od znanych producentów. Z łatwością odnajdziesz pojazdy od razu z ofertą finansowania.

8. Sprzedaż auta po wygaśnięciu umowy.

Właścicielem wynajmowanych aut jest firma finansująca i to ona zajmuje się sprzedażą samochodów, dzięki temu nie płacisz podatku dochodowego od różnicy, która powstanie miedzy wartości wykupu a wartością sprzedaży, tak ja ma to miejsce w leasingu operacyjnym. 

9. Stać Cię na lepszy samochód. 

Z góry określny przebieg, w umówię wynajmu długoterminowo umożliwia ustalenie wysokiej wartości rezydualnej samochodu. Dzięki czemu Twoje miesięczne raty mogą być znacznie niższe niż ma to miejsce w leasingu operacyjnym. Jednym słowem stać Cię na lepszy samochód.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *